Bestuur

Onderstaand een overzicht van de bestuursleden van Bevok. Wilt u per e-mail contact met een van hen opnemen? Gebruik dan het contactformulier.

Dagelijks bestuur

Voorzitter Henk Duijn  06-12454142 voorzitter@bevok.nl
Secretaris Cor Zwier  0299-434620 secretaris@bevok.nl
Penningmeester Petra de Wit – Tol  06-10147374 penningmeester@bevok.nl

Commissies / overig bestuur

TC Heren Theo Reuzenaar  0299-430544
Ralph Pauw  06-22505711
tcheren@bevok.nl
TC Dames Kika van Dijke  0299-683980
Sandra Vanwersch 0299-436404
tcdames@bevok.nl
TC Jeugd Marcel Wouda 06-22271175 tcjeugd@bevok.nl
Recreanten Ineke Velzeboer  0299-681625 recreanten@bevok.nl
Wedstrijdsecretaris Thomas de Dood  06-27452891
Richard Knook  06-13107202
wedstrijdsecretariaat@bevok.nl
Scheidsrechterco√∂rdinator Thomas de Dood  06-27452891
Richard Knook  06-13107202
scheidsrechters@bevok.nl
Ledenadministratie Kees Tol  0299-683629 ledenadministratie@bevok.nl
Website Aad Conijn  0299-683920 webmaster@bevok.nl
Nieuwsbrief Kees Tol  0299-683629 redactie@bevok.nl